הי, שמי חוסיין. ברוכים הבאים לבלוג הקטנטן שלי.

אני יפואי מלידה, ירושלמי מבחירה. אני מבלה את רוב ימי השבוע מאחורי דלפק מבולגן בבית מרקחת תת קרקעי גדול מוסתר מאור השמש, ממש כמו מערת העטלפים של באטמן. בזמן שבאטמן נלחם עם אויבים שבטח נוטלים כדורים אנטי-פסיכוטיים, אני הרוקח שמספק להם את הסחורה.

בין תרופה לתרופה, בין מטופל למטופל, אני מעביר את זמני הקצר במחשבות ותכנונים אחר העוגה הבאה. בסופו של יום, אני משתחרר אל האוויר הירושלמי הצח וחוזר במהרה לביתי, או יותר נכון למטבחי, להתחיל את העבודה האמיתית. “שלום לך קמח, שלום גם לך סוכר. חשבתי עליכם רבות. בואו נראה מה יצא לי מכם היום.”

הגעתי לעולם האפייה דרך האהבה שלי לבצק סוכר. לאחר מספר שנים של יצירת עוגות מעוצבות לימי הולדת של משפחה וחברים, החלטתי לקחת צעד נוסף ונרשמתי ללימודי קונדיטוריה בבית הספר “בישולים” בתל-אביב. בתום הלימודים חגגתי יום הולדת 34, קיבלתי מצלמה במתנה, נסעתי לפריז וחזרתי עם מזוודה מלאה בספרי אפייה. המתכון המושלם לבלוג!

כך נולד הבלוג, ואת כולו אני מקדיש לניסויים שלי במטבח. אני רואה בבלוג כמעין יומן אישי אותו אני שמח לשתף עם העולם. לרוב אני מנסה מתכונים מספרי אפייה צרפתיים, שבדרך כלל דורשים משקל ומדחום (בכל זאת מעבדה, לא?).

לפעמים מתכון ספציפי כלשהו חוזר על עצמו מספר פעמים בגרסאות שונות. אני כאן כדי ללמוד מהניסיונות שלי וכמו שאומרים בצד השני של האוקיינוס, practice makes perfect. אז יאללה, להדליק תנור, לחמם בן מארי, לכבות פלייסטיישן ובואו נצא לדרך.

About-me34 About-me34
logo
Search Cake Lab